#1 2009-01-25 14:22:31

Vertira

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 8
Punktów :   

Historia

...............Bractwo Mrocznych Władców..............

Witaj w realiach gdzie istnieje tylko siła tych, którzy chcą przetrwać. Grupa osób rządnych władzy i prawdziwej mocy pewnej spokojniej zimowej nocy zebrała się w pewnym domu. Było ich pięciu. Pięć zakapturzonych postaci pokrytych cienką warstwą śniegu postanowiło, że tej nocy zmienią oblicze Kaary. Chcieli zmian. Na niczym im tak nie zależało.

Gdy zasiedli przy stole w nikłym świetle świec w milczeniu obserwowali swoje ruchy. Cierpki zapach wina i rozmarynu unosił się w powietrzu. Jeden z nich powstał. Wciąż w czarnym płaszczu, odrzucił kaptur. "Bracia" tak do nich rzekł "Zebraliśmy się tu dziś aby rozmawiać na temat niezwykle istotny" zawiesił głos nadając chwili nietypowy dreszczyk, sprawił, że te parę sekund pełnych napięcia i oczekiwania zamieniły się w minuty i godziny. "Zaprosiłem was, ponieważ jesteście elitą wśród wielu mieszkańców tego miasta. Od wielu miesięcy spacerując ulicami miasta widzę ludzi, elfy, krasnoludy i wiele innych nacji pogrążonych w stagnacji. Są dekadentami, którzy godzą się na życie w jarzmach zasad i praw. O nie, nie powiem, że to źle iż istnieją. Dzięki nim mogą powstawać gildie, zakony, bractwa i organizacje. Mówiąc o ludziach mam na myśli ich słabość i nędzę, tą krótkowzroczność. Moim marzeniem jest ujrzeć kogoś lub coś potężnego, które mogło by trzymać ich w ryzach. Dawać im poczucie bezpieczeństwa ale żeby zarazem byli podlegli. Chce aby wiedzieli co to dyscyplina i związane z nią korzyści. Posłuszeństwo. Nie będziemy łamać zasad Królestwa.     

Przecież wiemy, że wszystko sprowadza się do pieniędzy, wpływów i przede wszystkim władzy, a tego przecież panowie chcemy" Uśmiechnął się triumfalnie. "Panowie, przyjaciele, bracia nawołuję do głosowania, któż pragnie tego samego co ja i gotów jest poświęcić się sprawie?" Goście pojedynczo zaczęli wstawać i odsłaniać kaptury. Wszyscy skupili swój wzrok na mówcy. "Zgadzam się!" zabrzmiało po sali chóralnie "Niech tak się stanie, w takim bądź razie od dziś nasza Organizacja będzie nosić miano Bractwa Mrocznych Władców"

....................................................................

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
quest na noblesse l2 h5 www.6teen.pun.pl golf iv zarowki tyl top eleven po polsku forum arch utp